звіт

Версія для друкуВерсія для друку

 

 

РЕШЕТИЛІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Покровська, 17, селище Решетилівка, 38400, тел. (+38 05363) 2-12-47, факс (+38 05363) 2-16-91

E-mail: rech_rda@adm-pl.gov.ua, Web: http://reshetylivka.adm-pl.gov.ua, Код ЄДРПОУ 04057511

 

29.12.2017

 

№883/01-04                      

 

 На № 212 від 05.04.2017

 

 

 

Департамент економічного

розвитку,  торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації

                                                                              

 

 

 

 

 

 

     Згідно Програми розвитку малого підприємництва Решетилівського району на 2017 рік фінансова підтримка малого підприємництва в районі здійснюється через Фонд підтримки підприємництва, який діє з 2003 року і видає  безвідсоткові кредити на поворотній основі. При ньому створено 2 координаційні ради : наглядова та інвестиційна. До Фонду розвитку звернулося 6 осіб за отриманням позики на проведення підприємницької діяльності. За результатами складених бізнес-планів та рішенням наглядової та інвестиційної рад надано позику 2 підприємцям на загальну суму 23000 грн.

Центром зайнятості проводяться семінари-тренінги для ведення малого та середнього бізнесу, а саме: «Як розпочати свій бізнес», «Від бізнес-ідеї до власної справи», «З питань організації зеленого туризму» .

Центр надання адміністративних послуг та Перший полтавський місцевий центр з надання БВПД постійно на безоплатній основі надають консультаційну та правову допомогу майбутнім та існуючим підприємцям району. Забезпечують вільний доступ представників малого та середнього підприємництва до інформації (правової, нормативно-довідкової, науково-технічної); організовують систематичне інформування і консультації для підприємців з актуальних питань їх діяльності.

         Центром зайнятості проведено  22 семінари з орієнтації безробітних на розвиток підприємницької діяльності, організацію самозайнятості, започаткування власної справи,  в яких взяли участь 284 особа. Протягом   2017 року 2 особи з числа безробітних  пройшли навчання та отримали одноразову допомогу для започаткування власної справи на суму 18,2 тис.грн ..

       Фізичними особами підприємцями створено 24 нових робочих місця, юридичними особами – 18 робочих місць, 98 фізичних осіб зареєструвались приватними підприємцями та розпочали свою діяльність.

З метою стимулювання  роботодавців до створення нових робочих місць шляхом виплати компенсацій роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, працевлаштовано 1                  безробітного та здійснюється компенсація роботодавцю витрат на оплату праці 2 внутрішньо переміщених осіб.

 

Центр надання адміністративних послуг постійно на безоплатній основі надає консультаційну та правову допомогу майбутнім та існуючим підприємцям району. Забезпечує вільний доступ представників малого та середнього підприємництва до інформації (правової, нормативно-довідкової, науково-технічної), надає консультації для підприємців з актуальних питань їх діяльності.

Протягом  2017 року для проведення підприємницької діяльності надано приміщення в оренду – 7  ФОП площею 192,9 кв.м.

В першому півріччі планується прийняття селищної програми щодо пільгового і поворотного кредитування малого бізнесу,  що забезпечить створення нових робочих місць у малому бізнесі  та покращення інфраструктури міста Решетилівки : створення екосадиби, садиби зеленого туризму, створення комунального підприємства  по переробці/виготовленні/вирощенні продукції , створення та функціонування сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, міні- ферм сімейного типу, закладення молодих садів та ягідників і нагляд за ними.

Щороку  проводиться захід обласного рівня « Решетилівська весна». Цього року для заохочення  та з метою допомоги розвитку  власної справи, а також популяризації туристичного потенціалу Решетилівщини, торгові місця для митців було надано безкоштовно.

На виконання пункту 23.1 повідомляємо, що структурними підрозділами райдержадміністрації  нормативно-правові акти, чи інші розпорядження, що можуть надавати переваги, створювати неправомірну вигоду при отриманні в оренду приміщень чи земельних ділянок, чи призвести до монопольного становища на ринку товарів  не приймалися.

 

 

 

 

Голова районної

державної адміністрації                                                               Р.М. Перепелиця

 

 

 

 

 

Різник 2-12-84

Наверх ↑