Міграційна служба Полтавщини закликає громадян бути пильними!

Міграційна служба Полтавщини закликає громадян бути пильними!

Враховуючи поширені факти шахрайств з підробленими документами, особливо радимо громадянам та організаціям, які довіряють свої кошти чи майно третім особам, користуватися можливостями он-лайн сервісу Державної міграційної служби України «Перевірка недійсних документів».

Витративши декілька хвилин свого часу на перевірку документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство можете вберегтися від шахрайств з підробленими документами. Он-лайн сервіс ДМС України «Перевірка недійсних документів», доступний за посиланням: nd.dmsu.gov.ua, де кожен може швидко та безкоштовно здійснити перевірку за базою недійсних документів.

Завідувач                                                          С.В. Кобилинський