Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Решетилівський РС ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадує правила пожежної безпеки на виборчих дільницях.

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за дотримання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій.

Із приміщень виборчої дільниці має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються в напрямку виходу з приміщення.

Сходові клітини, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно утримувати вільними і нічим не захаращувати.

Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння відповідно до встановлених норм.

На випадок аварійного відключення світла дільниця повинна забезпечуватись електричними ліхтарями не менше двох штук.

З числа членів виборчої комісії наказом призначити відповідального за протипожежний стан дільниці.

Необхідно суворо дотримуватись протипожежного режиму, на виборчих дільницях: забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватися відкритим вогнем, палити цигарки дозволяється тільки в спеціально відведених місцях.

Щоденно, після закінчення робочого дня, черговий по виборчій дільниці повинен ретельно оглянути всі приміщення і при виявленні порушень правил пожежної безпеки вжити заходів до їх усунення. Всі особи, які беруть участь в роботі виборчих дільниць, повинні знати і виконувати режим протипожежної безпеки, а при виникненні пожежі негайно повідомити по телефону 101, після чого вжити заходів до евакуації людей та документів із приміщень, розпочати гасіння пожежі своїми силами і наявними засобами пожежогасіння.

Начальник Решетилівського РС
ГУ ДСНС України у Полтавській області
підполковник служби цивільного захисту                                      Ю.Л. Срібний