Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

Версія для друкуВерсія для друку

Правила пожежної безпеки на виборчих дільницях

21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори до Верховної Ради України. Решетилівський РС ГУ ДСНС України у Полтавській області нагадує правила пожежної безпеки на виборчих дільницях.

Відповідальність за протипожежний стан приміщень виборчих дільниць покладається особисто на керівників підприємств, установ та організацій, яким належать ці приміщення, а за дотримання протипожежного режиму – на голів виборчих комісій.

Із приміщень виборчої дільниці має бути не менше двох евакуаційних виходів з дверима, що відчиняються в напрямку виходу з приміщення.

Сходові клітини, евакуаційні виходи, проходи, коридори, тамбури постійно утримувати вільними і нічим не захаращувати.

Приміщення мають бути забезпечені первинними засобами пожежогасіння відповідно до встановлених норм.

На випадок аварійного відключення світла дільниця повинна забезпечуватись електричними ліхтарями не менше двох штук.

З числа членів виборчої комісії наказом призначити відповідального за протипожежний стан дільниці.

Необхідно суворо дотримуватись протипожежного режиму, на виборчих дільницях: забороняється зберігати легкозаймисті рідини та користуватися відкритим вогнем, палити цигарки дозволяється тільки в спеціально відведених місцях.

Щоденно, після закінчення робочого дня, черговий по виборчій дільниці повинен ретельно оглянути всі приміщення і при виявленні порушень правил пожежної безпеки вжити заходів до їх усунення. Всі особи, які беруть участь в роботі виборчих дільниць, повинні знати і виконувати режим протипожежної безпеки, а при виникненні пожежі негайно повідомити по телефону 101, після чого вжити заходів до евакуації людей та документів із приміщень, розпочати гасіння пожежі своїми силами і наявними засобами пожежогасіння.

 

Начальник Решетилівського РС
ГУ ДСНС України у Полтавській області
підполковник служби цивільного захисту                                      Ю.Л. Срібний

 

 

Наверх ↑