Про продовження терміну заміни посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії та учасникам ліквідації інших ядерних аварій, випробувань, учасникам військових навчань із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних заряд

Про продовження терміну заміни посвідчень особам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 категорії  та учасникам ліквідації інших ядерних аварій, випробувань, учасникам військових навчань із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт, віднесеним до 1,2,3 категорії

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2019 року №1129 «Про внесення змін до пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року №551» громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до 1 категорії, учасникам ліквідації інших ядерних аварій, випробувань, учасникам військових навчань із застосуванням ядерної зброї, складанні ядерних зарядів та проведенні на них регламентних робіт, віднесеним до категорії 1,2,3 продовжено термін проведення заміни посвідчень до 01.01.2021 року.

Враховуючи зазначене, вказані категорії громадян мають право отримувати пільги і компенсації відповідно до посвідчень, виданих за зразками, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 25.08.1992 №501 «Про порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», від 20.01.1997 №51 «Про затвердження Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та від 21.08.2001 №1105 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 1997р. №51», які є дійсними до проведення їх заміни в установленому порядку в термін до 01.01.2021 року.