Управління Державної казначейської служби України у Решетилівському районі нагадує, що з 02.07.2018 функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством встановлено перехідний період до 11.09.2018 року,  протягом якого залишаються активними для зарахування рахунки, які відкриті на балансі Головного управління Казначейства (МФО  831019) – старі рахунки.

Граничний термін перехідного періоду закінчується 10.09.2018 року.

З  11.09.2018 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Враховуючи вищевикладене, з метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів, наголошуємо на необхідності сплати платниками  податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкритті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО - 899998) в повному обсязі.

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів,  платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на веб-сторінці Головного управління Казначейства в рубриці Реквізити рахунків.