«З недобросовісних роботодавців Полтавщини стягнули понад 6 мл грн заборгованості по зарплаті», - Олег Тимченко

Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань у роботі Головного територіального управління юстиції у Полтавській області, адже від несплати зарплат страждають не лише працівники, а і їхні родини.

«За І півріччя 2019 року державними виконавцями області фактично виконано 659 виконавчих документів на суму понад6млн грн,що на 542 документи та на 4 млн грн більше, ніж за аналогічний період 2018 року», - розповівочільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Найбільша заборгованість по зарплаті стягнута з:

1) ДП «Полтавський комбінат хлібопродуктів», на загальну суму понад 3 млн грн на користь 534 стягувачів;

2) ПАТ «БУ №9», на загальну суму понад 1 млн грн на користь 61 стягувача;

3) ПрАТ «Пласт», на загальну суму понад 400 тис. грн на користь 7 стягувачів.